fbpx
Tworzymy i realizujemy strategie

Social Media.

Kasima Social Media Hero 2

Czym jest
Social Media Marketing

Współpraca Kasima Social Media

Social Media Marketing to strategia działań w mediach społecznościowych, która pozwala firmom budować relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, zwiększać świadomość marki, angażować społeczność i prowadzić działania, które finalnie przekładają się na wzrost sprzedaży.

Dzięki temu, że media społecznościowe są nieodłącznym elementem codziennego życia wielu osób, marketing w tych kanałach daje możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów tam, gdzie spędzają oni dużo czasu. 

Korzyści inwestycji
w Social Media Marketing

Większa widoczność marki w sieci

Inwestycja w media społecznościowe pozwala dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów. Poprzez strategiczne publikowanie treści i wykorzystanie reklam, Twoja marka może zostać zauważona nowych odbiorców.

Lepsza komunikacja z klientami

Media społecznościowe to nie tylko kanał sprzedaży, ale przede wszystkim platforma do budowania relacji. Regularne odpowiadanie na komentarze i wiadomości pozwala na budowanie zaufania i lojalności wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Zwiększone zaangażowanie

Dzięki atrakcyjnym i wartościowym treściom publikowanym w mediach społecznościowych, zwiększysz zaangażowanie odbiorców. Angażujące treści sprawią, że Twoi obserwatorzy będą chętniej wchodzić w interakcje z marką.

Wzmocnienie wizerunku firmy

Regularne obecność w mediach społecznościowych i publikowanie spójnych treści pomaga budować pozytywny wizerunek marki. Pokaże to Twoją otwartość na dialog i dostępność, co dzisiaj jest bardzo cenione przez klientów.

Lepsze poznanie klientów

Media społecznościowe oferują narzędzia analityczne, dzięki którym możesz lepiej zrozumieć swoich klientów. Analiza zachowań, preferencji i demografii pozwala na optymalizację strategii marketingowych i lepsze dopasowanie oferty.

Poprawa w pozycjonowaniu

Regularne publikowanie treści w mediach społecznościowych i aktywne linkowanie do Twojej strony internetowej bezpośrednio przełoży się na lepszą pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwania w internecie.

Porozmawiajmy

Twoje Sociale
zasługują na więcej
  Co zyskasz
  współpracując z nami

  Relacje z klientami

  Zaangażujesz się w interaktywną komunikację i dostarczysz wartościowe treści na media społecznościowe, co przyczyni się do zbudowania zaufania i lojalności.

  Relacje z klientami

  Zaangażujesz się w interaktywną komunikację i dostarczysz wartościowe treści na media społecznościowe, co przyczyni się do zbudowania zaufania i lojalności.

  Rynek i konkurencja

  Zrozumiesz rynek i konkurencję, za pomocą analizy trendów, preferencji odbiorców oraz działań konkurentów, co pozwoli na zwiększenie widoczności marki.

  Dodatkowe oszczędności

  Dzięki odpowiedniej strategii jednocześnie zmniejszysz swoje wydatki oraz czas na marketing w mediach społecznościowych, przy jednoczesmym wzroście dochodu.

  5 kroków
  realizacji kampanii

  Krok 1.

  Analiza i strategia

  Zaczynamy od dokładnej analizy Twojego biznesu, konkurencji oraz grupy docelowej. Na tej podstawie tworzymy strategię działań w mediach społecznościowych, która określa główne cele. Określamy również, które platformy społecznościowe są najbardziej odpowiednie dla marki.

  Krok 1 Kasima Marketing Internetowy
  Krok 2.

  Planowanie treści

  Następnie tworzymy kalendarz publikacji, który obejmuje różne formaty postów - od grafik i wideo, po artykuły i ankiety. Wszystko to dostosowujemy do specyfiki Twojej branży, zawsze mając na uwadze Twoich klientów.

  Krok 2 Kasima Marketing Internetowy
  Krok 3.

  Realizacja

  W tej fazie skupiamy się na tworzeniu i publikacji treści zgodnie z zaplanowanym kalendarzem. Każdy post jest zaprojektowany tak, aby maksymalnie angażować użytkowników i zachęcać ich do interakcji z marką.

  Krok 3 Kasima Marketing Internetowy
  Krok 4.

  Monitoring działań

  Stale monitorujemy i analizujemy , co działa, a co wymaga poprawy. Za pomocą narzędzi analitycznych śledzimy zasięg, zaangażowanie, lub konwersje. Dzięki temu szybko reagujemy i wdrażamy nowe działania.

  Krok 4 Kasima Marketing Internetowy
  Krok 5.

  Raportowanie

  Co miesiąc otrzymasz szczegółowe raporty, które podsumowują osiągnięte rezultaty. Analizujemy dane, wyciągamy wnioski i na ich podstawie proponujemy zmiany lub nowe działania oraz podejmujemy decyzję o dalszej współpracy.

  Krok 5 Kasima Marketing Internetowy

  To jak...
  Zainteresowaliśmy Cię?

  3 czerwca, 2020

  E&K Kauczor

  Stworzyliśmy stronę biznesową dla firmy E&K Kauczor, zajmującej się transportem gabarytów. Dzięki naszym działaniom, firma sprawniej pozyskuje nowych klientów.

  • Strategia

   Strategia Marki

  • Kategoria

   Strony Internetowe

  • Klient

   E&K Kauczor

  View Project
  3 czerwca, 2020

  Pizzatopia Kraków Szewska 22

  Stworzyliśmy wyjątkowy Wirtualny Spacer w lokalu Pizzatopia przy ul. Szewskiej 22 w Krakowie, dzięki czemu restuaracja stała się bardziej polecana użytkownikom w usłudze Google…

  • Strategia

   Strategia Marki

  • Kategoria

   Wirtualny Spacer

  • Klient

   Pizzatopia

  View Project
  8 kwietnia, 2024

  KWW z Miłości do Gminy

  Zrealizowaliśmy pierwszą, w pełni wykorzystującą Social Media kampanię polityczną, dotyczącą wyborów samorządowych na terenie gminy Pietrowice Wielkie. Tworzyliśmy angażujące treści, zarządzaliśmy publikacjami, organizowaliśmy wydarzenia…

  • Strategia

   Strategia Brandingu

  • Kategoria

   Social Media, Google Ads

  • Klient

   KWW z Miłości Do Gminy

  View Project
  24 sierpnia, 2023

  A1 Koncept

  Stworzyliśmy wizytówkę firmy, jako stronę internetową dla studia architektonicznego A1 Koncept, które realizuje projekty wnętrz budynków, miejsc użyteczności publicznej oraz domów i mieszkań.

  • Strategia

   Strategia Marki

  • Kategoria

   Wdrożenie Strony WWW

  • Klient

   A1 Koncept

  View Project